Lawyer Divorce Right
وکیل حق طلاق
تیر ۲۵, ۱۳۹۸
اعسار
اعسار چیست؟
مهر ۶, ۱۳۹۸

بهترین وکیل ونک

The best lawyer at Vanak

بهترین وکیل ونک

بهترین وکیل ونک کیست؟ وکیل خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ چطور یک وکیل متخصص پیدا کنم؟ وکیل پایه یک بهتر است یا پایه دو؟ چه نوع وکلایی داریم؟

این‌ها مهم‌ ترین سوالاتی است که احتمالا برای پیدا کردن یک وکیل خوب برای کار حقوقی خود با آن مواجه هستید.

در این مقاله تلاش می ‌کنیم تا با پاسخ به این سوالات، شما را در یافتن بهترین وکیل ونک و مناسب ‌ترین وکیل ونک برای شما راهنمایی کنیم.

 

The best lawyer at Vanak

 

 

 

ویژگی بهترین وکیل ونک :

چطور بهترین وکیل ونک را انتخاب کنم؟ (معیارهای انتخاب وکیل خوب)

از لحاظ حقوقی، قرارداد وکالت یک عقد امانی است. این عبارت به این معنی است که قرارداد وکالت ریشه در امانت دارد و امانتداری و اعتماد، شاید مهم‌ترین ویژگی یک وکیل شناخته می ‌شود.

از آن جا که  سالانه بالغ بر ۱۶ میلیون پرونده قضایی وارد دادگاه‌ها می‌شوند، سوالات زیر بسیار پرتکرار هستند: چه وکیلی انتخاب کنم؟

 

 وکیل متخصص:

یکی از مهم ‌ترین ویژگی ‌های بهترین وکیل ونک را می‌ توان تخصص او دانست. امروزه تمام کارها تخصصی ‌تر و کیفیت خدمات قابل ارائه در تمام رشته ‌های علمی، به شکل قابل ملاحظه ‌ای افزایش پیدا کرده است.

همواره می ‌بینیم که مردم در مواجهه با بیماری و کسالت‌ های جدی، به دنبال پزشک متخصص یا فوق تخصص می‌ گردند.

عامه مردم وکالت در هر امر حقوقی را در صلاحیت هر وکیل پایه یک دادگستری می‌ دانند و متاسفانه وکلای دادگستری هم دست رد به سینه پرونده‌ هایی که در تخصص آن ‌ها نیست نمی ‌زنند.

 

 

 

The best lawyer at Vanak

 

 

 

 وکیل باتجربه :

همانطور که تخصص وکیل بسیار حائز اهمیت است، تجربه وکیل هم باید کاملا مورد اعتنا باشد. چه بسیار وکلایی که به واسطه تجربیات متعدد در پرونده‌های حقوقی با یک موضوع خاص، راه حل ‌هایی برای مشکلات حقوقی شما می ‌شناسند که وکلای دیگر از آن بی خبر هستند.

درست است که شناسایی تجربه یک وکیل با ابزارهای سنتی مشکل است، اما امروزه فناوری‌ اطلاعات در حوزه حقوقی هم راه گشاست و می ‌توان در کنار مشاهده رزومه یک وکیل، سوابق کاری او را نیز مشاهده نمود.

با توجه به آنچه گفته شد به نظر می ‌رسد پیدا کردن وکیلی که سابقه وکالت در پرونده‌ای با موضوع مشابه شما را داشته باشد موثر و سود بخش باشد.

وکیل دارای حُسن شهرت:

در کنار تجربه و تخصص، حسن شهرت و خوش ‌نامی ویژگی دیگری است که اگر در یک وکیل وجود داشته باشد، خیالتان را از نتیجه پرونده حقوقی ‌تان مطمئن‌ تر می ‌کند.

گاهی یک وکیل دادگستری به واسطه تعامل و همکاری ناپسندی که با موکلین سابق خود داشته، اهمال و تقصیر هایی  که در پیگیری پرونده ‌ای مرتکب شده یا روابط ناسالمی که با برخی کارمندان دادگستری ایجاد کرده است، میان مردم بد نام شده و در مراجع قضایی هم از اعتبار او کاسته می‌ شود.

بهتر است موکلین پیش از انتخاب بهترین وکیل ونک با پرس ‌و ‌جو از موکلین سابق یا مشاهده نظرات آنلاین سایرین در مورد وکیل، از حسن سابقه و شهرت وکیل مطمئن شوند.

 

 

 

The best lawyer at Vanak

 

 

 

 

وکیل دارای ارتباطات قوی:

وکیلی که دارای قدرت برقراری ارتباط سریع و موثر با سایرین باشد، احتمال موفقیت بیشتری را در کار خود رقم می ‌زند.

از سویی، بهترین وکیل ونک دارای ارتباطات قوی به شبکه‌ای از دوستان و همکاران خود دسترسی دارد که می ‌تواند با مشورت و کسب نظر تخصصی از آن‌ ها، از تجربیاتشان در پرونده‌های مشابه نیز استفاده کند.

از سویی دیگر، چنین شخصی توانایی بیشتری در برقراری ارتباط موثر و انتقال نظر و استدلال خود به قاضی و کارمندان قضایی دارد و احتمالاً راحت ‌تر می‌ تواند حقیقت را به اثبات برساند.

وکیل رازدار و امانت دار:

از جمله ویژگی ‌هایی که لازمه فعالیت حقوقی و وکالتی است، می ‌توان به رازداری و امانت داری اشاره نمود. پرونده ‌های حقوقی سرشار از اسرار و رازهای ناگفته‌ی موکلینی است که صرفا به واسطه  تخصص وکیل و با اعتماد به امانت ‌داری او حاضر به افشای آن شده‌اند.

بد نیست بدانید وکلا علاوه بر اینکه به موجب اخلاق حرفه‌ای ملزم به رعایت رازداری و مخفی نگه داشتن اسرار موکل هستند، بر اساس قانون نیز مکلف هستند تا اسرار موکل را مخفی نگاه داشته و از افشای آن خودداری نمایند.

رازداری و امانتداری وکیل ویژگی است که باید در پرونده‌های کیفری و خانواده بیشتر از سایر زمینه‌ها مورد رعایت قرار گیرد، چرا که در این نوع از پرونده‌ها، اطلاعات پرونده دارای جنبه ‌های شخصی ‌تر و محرمانه‌ ای تری است و افشای آن ‌ها آبروی موکل را ممکن است در مخاطره قرار دهد.

 

The best lawyer at Vanak

 

 

 

 

وکیل صادق:

صداقت و راستگویی یک ویژگی کلیدی در وکیل است. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، وکالت در پایه اعتماد و امانتداری شکل می ‌گیرد، لذا بسیار مهم است که بتوانید به حرف وکیل خود اعتماد کنید.

اگر تمایل دارید وکیلی را برای مشکل حقوقی خود به خدمت بگیرید، به شما پیشنهاد می ‌کنیم نظر سایرین را در مورد او بپرسید و یا در رزومه او مطالعه کنید.

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل ونک:

اگر تمایل دارید یک وکیل یا مشاور حقوقی را به خدمت بگیرید، به شما پیشنهاد می‌ کنیم نکات زیر را در تعامل و همکاری خود با او لحاظ کنید.

توجه و استفاده از نکاتی که در ادامه به آن اشاره می ‌کنیم از سویی روابط شما را با وکیل شفاف ‌تر می کند و از سویی دیگر، احتمال گرفتار شدن شما در دام شیادان و سودجویان این عرصه را کاهش می ‌دهد.

 

 

The best lawyer at Vanak

 

 

 

 

تخصصی وکیل بگیرید:

حال که تمایل دارید برای حل مشکل خود از خدمات یک وکیل کمک بگیرید، به شما پیشنهاد می‌ کنیم حتما تخصص وکیل را مورد توجه قرار دهید.

خوب است بدانید افرادی که دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری هستند، ولو اینکه صرفا مدرک کارشناسی حقوق داشته باشند، از لحاظ قانونی می‌ تواننند در تمام دعاوی قضایی وکالت نمایند.

نسخه دوم قرارداد مالی و وکالتنامه‌ی خود را بگیرید:

متاسفانه علیرغم این که وکیل موظف است نسخه‌ای از وکالتنامه و قرارداد مالی را به موکل ارائه نماید، برخی وکلا به علت جلوگیری از مشکلات مالیاتی یا پیشگیری از شکایت موکل علیه آن‌ها در صورت انجام تخلف، از ارائه نسخه دوم وکالتنامه یا قرارداد مالی به موکل اجتناب می ‌کنند. پ

اگرچه برخی از دغدغه ‌های وکلا در موارد بالا قابل تامل است، لیکن دریافت نسخه‌ای  از قرارداد که بیانگر تعهدات وکیل و موکل به طور شفاف باشد حق مسلم موکل است. اگر شما نیز تمایل دارید وکیلی را به خدمت بگیرید، حتما نسخه ‌ای از قراردادهای خود با وکیل را از او دریافت کنید.

 

 

The best lawyer at Vanak

 

 

 

 

 بابت اسناد و مدارک خود رسید بگیرید:

اگر مدرک یا سندی را به وکیل خود ارائه می ‌کنید، حتما بابت آن رسید دریافت نمایید. مدارک و اسناد مزبور ممکن است اسناد و دلایل شما در دعوایی باشد که علیه دیگری طرح می ‌کنید و یا چک و سفته ‌ای که برای پرداخت حق ‌الوکاله در اختیار وکیل قرار می ‌دهید.

گرفتن رسید از بهترین وکیل ونک باعث می ‌شود در صورت مفقود شدن اسناد و مدارک بتوانید او را به جبران خسارت ملزم کنید و یا در صورت نیاز به استرداد مدارک خود و امتناع وکیل، استرداد آن‌ ها را آسان‌ تر انجام دهید.

 

مؤسسه حقوقی جام جمبهترین مؤسسه ی حقوقی

دیدگاه ها بسته شده است

Instagram
SOCIALICON