Trademark lawyer
وکیل علامت تجاری
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸
Criminal Law Attorney
وکیل پرونده کیفری
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸

بهترین وکیل طلاق

Best divorce lawyer

بهترین وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق کیست و چه خصوصیاتی دارد؟  انواع طلاق کدام است و چه تفاوت هایی به هم دارند؟ چرا هنگامی که درخواست طلاق از سوی زن مطرح می شود داشتن بهترین وکیل طلاق و وکیل با تجربه اهمیت زیادی دارد؟ عده زن به چه معناست؟ مدارک لازم جهت درخواست طلاق کدام است؟ برای مشاوره با بهترین وکیل طلاق به کجا مراجعه نماییم؟ و سوالاتی از این دست را در ادامه پاسخ داده ایم.

 

 

 

Best divorce lawyer

 

 

بهترین وکیل طلاق کیست؟

بهترین وکیل طلاق ، شخصی است که دارای سال ها تجربه در زمینه دعاوی خانوادگی و انواع طلاق از جمله طلاق توافقی است و با تمام امور مربوطه از جمله مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح و شرایط و آثار آن ها، عده زن، حق رجوع مرد و مسائلی از این دست آشنایی کافی دارد و همچنین با توجه به تجربه ای که دارد با رویه مرسوم دادگاه ها و محاکم خانواده، آراء وحدت رویه و دکترین حقوقی در مورد طلاق کاملا آشنا است.

 

طلاق در قانون ایران:

بر طبق قانونی مدنی و قانون حمایت از خانواده، مرد می تواند با رعایت شرایطی با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید، در این حالت باید کلیه حق و حقوق همسر خود را از جمله مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت و جهیزیه و … را مشخص نموده و پرداخت نماید  و زن نیز در حالت کلی حق طلاق ندارد اما می تواند با وجود شرایط مقرر در قانون که به توضیح آن خواهیم پرداخت از دادگاه تقاضای طلاق نماید.

 

 

 

Best divorce lawyer

 

 

 

طلاق به چه روش هایی امکان پذیر است؟

الف) طلاق به درخواست مرد

ب) طلاق به درخواست زن

ج) طلاق به درخواست زن و مرد که طلاق توافقی نامیده می شود.

لازم به ذکر است که در هر ۳ روش یاد شده، می توانید انجام تمام اقدامات حقوقی مربوط به طلاق را از بهترین وکیل طلاق درخواست نمایید.

انواع طلاق کدام موارد است؟

۱- طلاق بائن

۲- طلاق رجعی

در طلاق بائن برای مرد حق رجوع نیست یعنی مرد در مدت عده، نمی تواند به همسرخود رجوع نماید اما در طلاق رجعی برای مرد در مدت عده حق رجوع وجود دارد.

 

 

 

Best divorce lawyer

 

 

 

 

در چه مواردی طلاق از نوع بائن است؟

در موارد زیر طلاق بائن می باشد:

۱- طلاقی که قبل از نزدیکی واقع شود.

۲- طلاق زن یائسه

۳- طلاق خلع و مبارات، تا زمانی که زن رجوع به عوض نکرده باشد.

 

عده زن به چه معناست؟

عده مدتی است که تا انقضای آن زنی که عقد نکاح او منحل شده نمی تواند با شخص دیگری ازدواج نماید.

 

طلاق خلع و مبارات به چه معناست و چه تفاوت هایی با هم دارند؟

الف) طلاق خلع: آن است که زن به واسطه کراهتی که از شوهر خود دارد، در مقابل مالی که به شوهر خود می دهد، طلاق بگیرد. این مال می تواند عین مهر یا معادل آن و یا بیش تر و یا کم تر از مهر باشد.

ب) طلاق مبارات: آن است که کراهت از سوی هر دو طرف عقد نکاح باشد. در این صورت مالی که زن به شوهر خود می دهد تا طلاق بگیرد، نباید بیشتر از میزان مهریه باشد.

 

 

 

 

Best divorce lawyer

 

 

دلیل اهمیت مشاوره با بهترین وکیل طلاق هنگامی که درخواست طلاق از طرف زن است.

مشاوره با بهترین وکیل طلاق برای زوجه از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است، چرا که طلاق از طرف زن یکی از سخت ترین پرونده های خانوادگی در دادگاه ها است و در صورتی که اقداماتی که انجام می دهید طبق قانون و رویه محاکم خانواده نباشد و همچنین در صورتی که در هنگام تنظیم دادخواست و لایحه شرایط قانونی را رعایت نکنید با مشکلات متعددی مواجه خواهید شد که وقت، هزینه و انرژی زیادی را از شما تلف خواهد نمود.

بنابراین بهتر است دادخواست طلاق از سوی زن با وکیل طلاق که سال ها تجربه در دعاوی خانوادگی دارد شروع شود و یا حداقل با وکیل طلاق مجرب مشورت شود.

درخواست طلاق از طرف زن به چه صورت است؟

۱- در مواردی که قانون به زن حق تقاضای طلاق داده که این موارد همان شروط ۱۲ گانه ای است که در سند ازدواج درج شده.

۲- در مواردی که زن در ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگری وکالت بلاعزل برای گرفتن طلاق داشته باشد.

۳- در صورت استنکاف شوهر از دادن نفقه و عدم اجراء حکم دادگاه مبنی بر الزام او به دادن نفقه و همچنین ناتوانی شوهر از پرداخت نفقه.

 

 

Best divorce lawyer

 

 

 

مدارک لازم جهت درخواست طلاق کدام است؟

۱- اصل سند ازدواج و در صورت نداشتن اصل سند، گرفتن رونوشت برابر اصل شده آن از دفتر ازدواج محل انعقاد نکاح دریافت شود.

۲- اصل شناسنامه

۳- اصل کارت ملی

 

برای درخواست طلاق و مشاوره با بهترین وکیل طلاق به کجا مراجعه کنیم؟

برای ارائه درخواست طلاق می توانید به دفاتر خدمات الکترونیکی رجوع کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز دادخواست طلاق بدهید.

همچنین شما می توانید در صورتی که نیاز به بهترین وکیل طلاق دارید یا نیاز به هر گونه اطلاعات از چگونگی طلاق و تنظیم دادخواست و لایحه و نیز مشاوره حقوقی با وکیل طلاق خبره و مجرب، با وکلای با تجربه موسسه حقوقی مشهور تماس گرفته تا با مشاوره ای که دریافت می نمایید، بهترین تصمیم را اتخاذ کنید و مسیر را به درستی طی نمایید.

 

 

 

Best divorce lawyer

 

 

 

انتخاب بهترین وکیل طلاق: پیدا کردن وکیل مورد نظر:

مانند تمامی حرفه ها، وکلای خوب و بد وجود دارند پس انتخاب بهترین وکیل طلاق مهم است.

این وظیفه شماست تا مشخص کنید وکیلی که با او صحبت می کنید جزو کدام دسته می باشد.

بهترین وکلا به نگرانی های شما گوش می کنند، از شما درمورد چیزهایی که می خواهید به دست بیاورید سوال می کنند و به شما ارزیابی دقیقی را  برای رسیدن به اهدافتان، ارائه می دهند.

در پایان مشاوره تان، از خودتان بپرسید که آیا با این وکیل احساس راحتی می کنید و یا به عقاید و نظرات همدیگر احترام می گذارید.

 

هنگامی که به انتخاب بهترین وکیل طلاق فکر می کنید، به دنبال کسی باشید که:

  • متخصص قوانین خانواده و طلاق است.
  • کسی که سابقه‌ی قوی داشته و می­ تواند متخصصین دیگری را به شما پیشنهاد دهد، مانند حسابدارهای دادگاهی، متخصصان در این کار، تراپیست های ارزیابی تجاری، و متخصصین امور حضانت.
  • تجربه مربوطه زیادی دارد. هنگامی که وکیل طلاق انتخاب می کنید، به دنبال کسی باشید که بر روی پرونده های زیادی مانند خودتان کار کرده باشد. اگر وکیل شما تازه فارق التحصیل شده است، از اینکه استاد راهنمای وی شخصی باتجربه در گروه های وکالت است، مخصوصا آن هایی در مورد طلاق کار می کنند، اطمینان حاصل کنید.
  • یک مذاکره کننده بامهارت است. اگر پرونده­ شما بدون دعوای دادگاهی حل شود، شما در زمان، سختی و پول خود صرفه جویی خواهید کرد.
  • با منطق است. شما شخصی را می خواهید که اگر پیشنهادی منطقی در میان بود، شما را به سمت رضایت سوق دهد  نه این که شما را به سمت انتقام جویی ببرد.

 

مؤسسه حقوقی جام جمبهترین مؤسسه ی حقوقی

دیدگاه ها بسته شده است

Instagram
SOCIALICON