Criminal Law Attorney
وکیل پرونده کیفری
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
Best Legal Institute
بهترین موسسه حقوقی
خرداد ۱۸, ۱۳۹۸

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران ، ایجاد نهاد وکالت را باید نتیجه حس عدالت خواهی در جوامع دانست. تاریخچه وکالت در هر کشور وابسته به تاریخ حقوق و تمدن آن کشور است.

بسیار دیده می شود که ما آراء و احکام خود را دقیقاً و صحیحاً بر مبنای حقوقی صادر کرده ایم ولی در صدور آن رأی عدالت اجرا نشده است.

پدیده دیگر که جدا از حقوق و عدالت، مد نظر جامعه است، احقاق حق می باشد. حقی که اعم از مالی یا غیرمالی، جامعه به عنوان یک امتیاز برای ما ایجاد کرده است و به رسمیت شناخته و سایر افراد ملزم به قبول و رعایت آن می باشند؛ مانند حق مالکیت.

 

 

 

Tehran's Best Lawyer

 

 

 

 

غالب افراد جامعه می دانند که چه حق یا حقوقی دارند، ولی اشکال در اینست که نمی دانند در صورت نقص آن چگونه باید آن حق را به دست آورند. پدیدۀ احقاق یک امر حقوقی و یک امر فنی و تخصصی است که از طریق مقامات قضائی و بهترین وکیل تهران باید کسب و حفظ و حمایت شود.

وکیل و وکالت یکی از ابزارهای اساسی در زمینۀ آگاهی از حقوق و اجرای عدالت و احقاق حق مردم جامعه به شمار می رود.

متأسفانه جامعه ما نسبت به این نهاد آشنائی و دانش زیادی ندارد؛ گرچه از پیدایش آن بیش از نیم قرن می گذرد. بسیار دیده شده که شخصی به دادگاه برای احقاق حق از دست رفتۀ خود مراجعه می نماید ولی چون با روند دادرسی و کم و کیف آن آشنا نیست، دادخواست یا درخواست خود را ناقص و اشتباه می نویسد و لذا به آنچه می خواهد نمی رسد. برعکس در غالب کشورهای اروپایی، مردم حتی برای کوچک ترین مشکل خود، مثلاً مراجعه به وزارت دارایی و پرداخت مالیات، با وکیل مشاوره می نمایند تا دچار مشکلات و گرفتاری های بعدی و یا قانونی نشوند.

غالب افراد جامعه قانون و قواعد حقوقی را نمی دانند و با آن آشنا نیستند و لزومی هم ندارد که با این مفاهیم آشنایی داشته باشند.

 در جوامع امروز، امور و کارها بسیار حالت تخصصی دارد، چنانچه بسیاری از ما با دانش پزشکی آشنا نیستیم و نمی توانیم در این زمینه کارائی داشته باشیم مگر آنکه خود پزشک متخصص باشیم.

 

 

 

Tehran's Best Lawyer

 

 

 

 

اهمیت نقش وکلا در اجرای عدالت تا بدان جاست که امروزه یکی از اصلی ترین معیارهای سنجش عدالت دستگاه قضایی در جوامع، حق دفاع و داشتن وکیل و آزادی و استقلال وکلا در انجام وظایف حرفه ای می باشد؛ زیرا عدالت واقعی محقق نمی گردد مگر این که اصحاب دعوی و وکلای آنان بتوانند بدون هیچ ترس و واهمه ای اظهارات و مدافعات خود را آزادانه بیان نمایند و قاضی نیز بتواند با استقلال تام تصمیمات لازم را اتخاذ نماید.

وکلا مدافعان حق و بازوی عدالتند و جهت انجام وظیفه به نحو مؤثر و مطلوب و در راستای اعتلای منزلت وکالت ملزم به رعایت اصول اخلاق حرفه ای می باشند.

حساسیت شغل وکالت ایجاب می نماید که وکلا به وظایف حرفه ای خود اهتمام بیشتری ورزند؛ زیرا تخطی و قصور در انجام تکالیف قانونی توسط وکیل می تواند لطمات مالی، اعتباری، شخصیتی و حتی جانی جبران ناپذیری به موکل وارد آورد.

گروه حقوقی داد آفرینان جام جم با برخورداری از صدها وکیل باتجربه و حرفه ای و مشاوران متخصص در زمینه مسائل حقوقی و کیفری و با سال ها سابقۀ درخشان و موفقیت های فراوان، افتخار این را دارد که به تمامی عزیزانی که درصدد احقاق حق خود و آگاهی از حق و حقوقشان هستند یاری رساند.

 

 

Tehran's Best Lawyer

 

 

 

ویژگی های بهترین وکیل تهران :

۱- وظایف و تعهدات قراردادی

۲- وظایف و الزامات قانونی

۳- وظایف اخلاقی

تکالیف و وظایف قراردادی آن دسته از الزاماتی است که به موجب قرارداد وکالت بر عهده وکیل و موکل قرار می گیرد. بهترین وکیل تهران موظف است که به نحو شایسته تمام تعهدات خود را ایفاء نماید.

این تعهدات قراردادی می تواند به صورت تعهدات صریح یا ضمنی باشد؛ یعنی این که ممکن است به صورت شرط ضمن عقد آورده شده باشد یا این که عقد وکالت متبایناً بر اساس آن منعقد شده باشد و از شروط ضمنی باشد.

تعهد به نتیجه:

تعهدات وکیل اصولاً تعهد به وسیله است مگر در موردی که تعهد به نتیجه کرده باشد که اگر این تعهد مربوط به نتیجه دادرسی باشد در واقع برخلاف اخلاق حرفه ای است.

 

 

 

Tehran's Best Lawyer

 

 

 

 

ویژگی های کلی بهترین وکیل تهران:

۱-تحقیق كنید زیرا باید ازتوانایی علمی ، شهرت ، تجربه ، حسن اخلاق و  حق الوكاله و سایر خصوصیات یك وكیل خوب مطمئن شوید تا بتوانید كه پرونده ای كه گاه سرنوشت زندگی شمارا رغم خواهد زد ، به دستان با  كفایت وی بسپاید.

۲- هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی كه یك وكیل كرده است اكتفا نكنید. تبلیغات تلویزیونی ، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاك مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به كانون وكلای دادگستری مراجعه كنید و در مورد سابقه وكیلی كه قصد انتخاب آن را دارید مطلع شوید.

۳- سن و جنس وكیل (زن یا مرد بودن) ملاك ومعیار مناسبی برای خوب بودن یا بد  بودن وکیل نیست . گاهی اوقات یك وكیل تحصیل كرده جوان بسیار می تواند از یك وكیل سالخورده و به ظاهر با تجربه به كار شما بیاید.  زن یا مرد بودن وكیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاك علم ، شهرت و حسن خلق اوست.

۴- كسی كه عنوان وكیل و مشاور حقوقی را اخذ می كند علاوه براین كه حداقل مدرك كارشناسی رشته حقوق رادارد ، مراحل بسیار سخت كانون وكلا را برای دریافت پروانه گذرانده است.

Tehran's Best Lawyer

 

 

 

 

وظایف قانونی بهترین وکیل تهران نسبت به موکل که در قوانین احصاء گردیده عبارتند از:

۱- صداقت و درستکاری.

۲- رعایت حدود اختیارات در وکالت.

۳- حفظ اسرار موکل.

۴- پیگیری و مراقبت های لازم در تعقیب دعوی.

۵- رعایت مصلحت موکل.

۶- وفاداری و امانت داری نسبت به موکل.

۷-تشویق به سازش.

وکلا و بهترین وکیل تهران علاوه بر وظایفی که نسبت به موکل، کانون وکلا و دادگستری دارا می باشند. در مقابل آحاد مردم نیز وظایف را به عهده دارند که به صرف انتخاب شغل وکالت مکلف به ایفاء و ادای این تکالیف و وظایف نسبت به عموم و مردم و جامعه می گردند.

 

مؤسسه حقوقی جام جمبهترین مؤسسه ی حقوقی

دیدگاه ها بسته شده است

Instagram
SOCIALICON