وکیل کلاهبرداری
فروردین ۳۱, ۱۳۹۸
Claiming attorney
وکیل دعاوی گاندی
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸

وکیل رسمی ونک

مؤسسه حقوقی جام جم-بهترین مؤسسه ی حقوقی

وکیل رسمی ونک

وکیل رسمی ونک کیست ؟ شما در طول سال با برخی مشکلات قانونی و غیرقابل پیش‌ بینی مواجه هستید که پایتان را به مسائل حقوقی باز می ‌کند. مشکلاتی که حل و فصل و چاره اندیشی برای رفع آن ممکن است بسیار پیچیده و بعضا حساس باشد.

 

 

 

 

Official lawyer

 

 

 

 

باید گفت تعدد قوانین و پیچیدگی آن، وجود صد ها و شاید هزاران ماده و تبصره و البته اضطراب حاصل از ورود به یک فضای حقوقی عموما باعث می ‌شود ما برای برطرف کردن مشکلات حقوقی و ایجاد راه کارهای سهل و آسان برای رفع مشکلات به سراغ گروهی برویم که با علم کامل به قوانین و تجارب کاری امکان حل مشکلات این چنین را دارند. این افراد همان وکلا هستند که با قبول پرونده‌ های قضایی نقش تعیین ‌کننده در موفقیت یا عدم موفقیت شما دارند.

در سلسله گزارش ‌های « وکیل رسمی ونک » سعی داریم با همکاری و مشارکت وکلای حرفه ‌ای برخی مشاوره‌های حقوقی و قضایی را با زبان ساده و عمومی و قابل فهم به مخاطبان گرامی منتقل کنیم.

امروزه یکی از اصلی ‌ترین دغدغه ‌ها و چالش هایی که در پرونده‌ های حقوقی وجود دارد مربوط به بحث انتخاب وکیل مناسب برای پرونده‌ های حقوقی است. متاسفانه برخی از موکلین با انتخاب‌ های نا درستی که دارند باعث می‌ شود آن ها را با وکلای قلابی و به اصطلاح دلال رو به ‌رو می ‌کند و منجر به ایجاد چالشی بزرگ ‌تر برای آنان می ‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

وکیل رسمی ونک چه کسی است؟

نکته بسیار مهمی که افراد هنگام مواجه با چالش‌ ها و مشکلات حقوقی بایدبه آن توجه کنند انتخاب وکیل مناسب برای پرونده خویش است.

در این مواقع افراد باید پرونده خود را به ‌دست کسی بسپارند که «دارای تحصیلات حقوق باشد، در آزمون وکالت شرکت کرده باشد و موفق به کسب پروانه وکالت شده باشد». به کسی که دارای چنین شرایطی باشد « وکیل رسمی ونک » می ‌گویند.

بنابراین وکیل رسمی ونک ، کسی است که با داشتن پروانه وکالت و با عضویت در یکی از کانون‌ های وکالت دادگستری از طرف اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی، دولتی یا غیر دولتی، دفاع از حقوق موکل و پاسخ به ادعاها و دلایل آن ها را در دادسراها، دادگاه‌ها، ادارات ثبت و املاک قبول می‌کند و کار وکالت می ‌کند.

در مواقع بسیار زیادی دیده شده که افراد خودشان را در جایگاه یک وکیل قرار می ‌دهند و یا حتی در یک دفتر بسیار شیک کار می ‌کنند و موکلین هم متاسفانه علی‌ رغم تحقیق مناسب درمورد تحصیلات، تجربه و داشتن پروانه وکالت از طرف شخص وکیل و صرفا با در نظر گرفتن تحیلات حقوق اقدام به عقد قرارداد می ‌کنند. اما باید بدانند کسی که صرفا دارای تحصیلات حقوق می ‌باشد به هیچ عنوان وکیل نامیده نمی ‌شود.

 

 

 

Official lawyer

 

 

 

 

چطور «وکیل رسمی ونک» را شناسایی کنیم؟

اگر کسی در تهران خودش را وکیل دادگستری می ‌نامد الزاما باید تابلوی وکالت در ابتدای فضای ورودی آن مجتمع نصب شده باشد و دارای کارت و پروانه وکالت باشد همچنین پروانه وکالت در دفتر وکیل نصب شده باشد طوری که با مراجعه موکل به دفتر وکیل کاملا قابل روئیت باشد.

این ‌ها علائم و مشخصاتی است که الزاما یک وکیل دادگستری که قانون‌ مند است باید رعایت کند و در دفتر وکالت ‌اش این موارد را دارا باشد تا افراد با مشاهده این موارد و دلایل از جمله پروانه و تابلوی وکالت نسبت به صحت و احراز هویت شخص وکیل به یقین برسند.

در موارد بسیاری دیده می ‌شود که افراد خود را جای شخص وکیل معرفی می‌ کنند و حتی قراردادی را امضا می ‌کنند اما بعد ها موکلین متوجه می‌ شوند که این افراد به ظاهر وکیل همگی دلال و کارچاق‌ کن بوده و درواقع واسطه‌ گری می ‌کنند. این افراد سو استفاده‌ های بسیاری در جایگاه وکالت و قضاوت می ‌کنند و به عنوان شخص وکیل مبالغ زیادی را از موکلین گرفته و اخاذی می ‌کنند.

لذا شایسته است افراد با علم، تحقیق و آگاهى کامل و شناسایی مطمئن وکلاى دادگسترى و داراى پروانه نسبت به عقد قرارداد و تنظیم وکالتنامه و پیگیرى امور حقوقی اقدام نمایند.

 

مؤسسه حقوقی جام جمبهترین مؤسسه ی حقوقی

دیدگاه ها بسته شده است

Instagram
SOCIALICON